Naše služby

Všechny naše nabízené služby poskytují důležitou analýzu účinnosti reklamní kampaně.

Kontrola distribuce

Kontrola distribuce reklamních letáků je jedním z pilířů efektivního hospodaření, kdy zcela minimalizujeme rizika Vašich investic do distribuce reklamních letáků. Úspěch spočívá především v metodice kontroly, ve znalosti distribučních plánů, znalosti terénu, ve správném načasování kontroly a ve způsobu dotazování. Dále pak v dozoru jednotlivých kontrolorů během kontroly nadřízeným pracovníkem DO-hled s.r.o. To vše jsou předpoklady k dosažení objektivity každé kontroly.

Všechny služby spojené s kontrolou distribuce nabízíme nejen na území České republiky, ale i Slovenska.

Nabízíme Vám:

  • Zastupování klienta na klientských kontrolách distribuce reklamních letáků se zaměřením na dodržování termínu, způsobu a kvality distribuce. Celkové vyhodnocení distribuční vlny a její úspěšnosti. Zaslání reportu.
  • Monitoring, interní kontrola distribuce reklamních letáků se zaměřením na dodržování termínu, způsobu a kvality distribuce. Celkové vyhodnocení distribuční vlny a její úspěšnosti. Zaslání reportu.
  • Ověřování oprávněnosti zákaznických reklamací.
  • Kontroly sběren a prevence možných ztrát. V případě záchytu zajištění podrobných zpráv s fotodokumentací a zaslání reportu na klienta.
  • Vytvoření návrhu metodiky kontroly distribuce letáků.

 

Průzkum trhu.

  • Monitoring cen konkurence klienta.
  • Sběr dat.
  • Tazatelská činnost.
  • Kontrola zavedených standardů klienta dle požadovaných parametrů. Např. dostupnost zboží letákových akcí, dodržování záručních lhůt, čerstvosti výrobků, úpravy a čistoty zaměstnanců. Celkovou čistotu prodejní plochy a předprodejních prostor, kontrolu práce pokladních, prevenci ztrát kontrolními nákupy, dodržování prodejní doby atd.
  • Kontrola účinnosti a stavu reklamy nejen pro reklamní agentury. Např. vhodné umístění billboardů, správnosti, kvality a termínu výlepu.

 

Vždy něco navíc.

Chcete využít ke kontrolám své zaměstnance?

V případě Vaši strategie, postarat se o klientské kontroly reklamních letáků svépomoci, jsme připraveni Vám zaškolit Vaše vlastní zaměstnance. Určete si člověka z vlastních řad, který Vás bude na kontrolách zastupovat. My pak budeme dohlížet na celkovou objektivnost každé takové kontroly, na dodržování stanovené metodiky,formy, způsobu i času kontroly.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Close