DO-hled

Zakladatelem DO-hled s.r.o. je Radomil Dohnal, který spoluvytvářel první kontrolní systém distribuce reklamních letáků, jenž byl v České republice zaveden a dodnes úspěšně funguje. Je to důmyslný systém společnosti LIDL Česká republika. Pokud si hlídáte své investice, můžete zákazníkovi poskytnout vždy něco navíc. To Vám dává náskok před konkurencí. Lidl patří mezi společnosti, které si tuto skutečnost uvědomují.

Kořeny DO-hled s.r.o. tvoří jak lidé s dlouholetými zkušenostmi a znalostmi v oblasti reklamy a distribuce, tak mladí, zcela nezávislí pracovníci, kteří se skvěle adaptovali do našeho kolektivu a přinesli s sebou nový náboj a spoustu invencí.

Základ společnosti DO-hled s.r.o. tvoří kontroloři z celé ČR. Jsou tím nejdůležitějším článkem týmu. Jsou to lidé z terénu, proškolení přesnými pokyny pro maximální úsilí, zodpovědnost a přesnost. Nerozhodují sami za sebe, řídí se kodexy firmy, využívají důkladného systému. Jsou v terénu vybaveni podklady a mapami. V případě zjištění vážnějšího pochybení, jsou povinni ihned jednat. V průběhu samotné kontroly mají povinnost komunikovat se svým nadřízeným pracovníkem, který ihned informuje klienta.

Každý nový kontrolor po absolvování vstupních testů je přímo školený v terénu. Za zdárný průběh všech kontrol je vždy zodpovědný některý z pracovníků centrály.

Všichni tvoří jeden tým, tým DO-hled s.r.o.

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Close